Produkty Apple należą do wysokiej półki cenowej. Szczególnie najnowsze smartfony oraz komputery potrafią swoimi cenami przyprawić nas o zawrót głowy. Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. Jednak jeśli już zdecydujemy się na zakup któregoś z produktów Apple, powinniśmy wiedzieć o nich coś więcej. Ważnym aspektem w tej kwestii jest naprawa różnych usterek, jakie zdarzają się w tych urządzeniach. Najbardziej popularnym problemem jest zbita szybka. Tym tematem dziś się zajmiemy.

Zbita szybka w iPhone – uważaj na upadki!

Zbita szybka w telefonie najczęściej jest wynikiem upadku. Nie musi być to duża wysokość. Często wystarczy niefortunny upadek z łóżka czy kanapy. Ekran pęka lub rozsypuje się w drobny mak. Nie zawsze sytuacja wygląda tak samo. Może zdarzyć się, że jedno pęknięcie wpłynie jedynie na wizualny aspekt telefonu. Jednak czasem kończy się to całkowitym uniemożliwieniem korzystania z dotyku w smartfonie. Sytuacja może być też odwrotna. Nawet całkowicie zbita szybka potrafi nie wpłynąć na działanie dotyku. Nie zmienia to jednak faktu, że każdą z tych usterek powinno się naprawić. 

Gdzie wymienić zbitą szybkę w iPhone?

Co ciekawe, wiele osób podejmuje się wymiany szybki w swoim telefonie samodzielnie. Jednak trzeba mieć do tego umiejętności i odpowiednią wiedzę. Są także smartfony, w których wymiana jest dość problematyczna. Dlatego najlepiej udać się do sprawdzonego miejsca, gdzie naprawimy smartfona. Większość miejsc oferuje dwie wersje usługi, więc wymiana szybki iPhone Lublin nie musi być bardzo droga. Możemy wybrać zamiennik oryginalnej części, który potrafi być tańszy nawet o ponad 100 złotych. Jest to całkiem spora różnica w porównaniu z markowymi częściami Apple.

Co naprawimy w serwisie Apple?

Oprócz zbitych szybek w serwisach Apple naprawimy wiele innych usterek. Najpopularniejsze z nich to wymiana zużytych części oraz wymiana kamer. Każda z tych usług ma inną cenę w zależności od modelu telefonu. Ceny wahają się od 100 złotych do nawet kilkuset. Dlatego warto dbać o swój smartfon i chronić go przed usterkami. Jeśli chodzi o ochronę szybki, powinniśmy zainwestować w szkło hartowane. To najlepsze zabezpieczenie przed zbiciem wyświetlacza. Dodatkowo do naszego smartfona kupmy dedykowany case, który także ochroni go przed niepożądanymi skutkami upadków.

IPhone, który posłuży na lata

Każdy telefon może ulec wypadkowi, jednak najważniejsze to im zapobiegać. Naprawa potrafi być naprawdę droga. Może mocno nadszarpnąć nasz budżet. Dlatego tak ważne jest zapobieganie groźnym wypadkom. Sprawdzajmy także opinie o telefonach. Możemy się z nich dowiedzieć, jakie mankamenty ma każdy z nich. Opinie powinniśmy sprawdzać także o serwisach. Wybierajmy usługi tylko tych miejsc, które cieszą się najlepszymi ocenami klientów. Będziemy mieć wtedy pewność, że wybrana usługa zostanie wykonana profesjonalnie. Smartfon oddany w dobre ręce posłuży nam jeszcze przez wiele lat.