Jesteś mieszkańcem Krakowa lub okolic chcesz nauczyć się tańczyć? Jeśli tak doskonale się składa. Mamy zaszczyt zaproponować ci Egurrola Dance Studio które jest szkołą taneczną zlokalizowana przy ulicy Podgórskiej 34 w Galerii Kazimierz.

Egurrola Dance Studio https://taniec.com.pl/kr/lokalizacje/krakow/ znajduje się w Krakowie i do dyspozycji swoich kursantów choreografów oraz tancerzy oddaje 5 nowych sal tanecznych zalety pozostaje w pełni przystosowane do prowadzenia zajęć dla różnych grup wiekowych i dostosowanie elementów związanych z nauką Tańca Kraków do ich indywidualnych predyspozycji oczekiwań i wymogów. Dodatkowym plusem który przemawia za skorzystaniem z rozwiązania pozostaje nowoczesne i gustownie urządzone wnętrze które zachęca do spędzenia w nim wolnego czasu ze sprawą prestiżowej lokalizacji nic nie stoi na przeszkodzie aby w momencie kiedy dzieci korzystają z usług Egurrola Dance Studio rodzice mogli skorzystać chociażby z atrakcji gwarantowanych przez Galerię Kazimierz. Warto wiedzieć że istnieje możliwość kontaktu bezpośredniego poprzez infolinii ogólną czynną od poniedziałku do piątku między 9:00 a 19:00 można też zadawać pytania drogą mailową oraz bezpośrednio do menadżera szkoły pani Natalii Hamryszak.

Jeśli zastanawiasz się czy możesz dopasować swoje obowiązki do godziny otwarcia szkoły spieszymy z wyjaśnieniami otwarcie szkoły Egurrola Dance Studio jest od poniedziałku do piątku między 10:00 a 22:00 z tego też względu bez problemu odnajdziesz dla siebie odpowiednie rozwiązanie i zaplanujesz pobyt w szkole tańca Egurrola Dance Studio z kolei w sobotę szkoła tańca otwarta jest od 9:00 do 17:00 a w niedzielę możliwe jest uczestnictwo w zajęciach między 10:00 a 16:00. Jeśli chcesz aby twoje Dziecko rozwijało swoje umiejętności i uczyło się zdrowych zasad życia oraz funkcjonowania Egurrola Dance Studio to miejsce które pozwoli nauczyć się dyscypliny zasad zdrowego stylu życia przykładania uwagi do aktywności fizycznej i wszelkiego rodzaju kwestii o których ze względu na zabiegany styl życia możemy zapominać. Mamy nadzieję że zaoferowana przez Egurrola Dance Studio oferta sprosta waszym oczekiwaniom i wymaganiom i pozwoli na odnalezienie możliwie najlepszego rozwiązania które przyczyni się do rozwoju waszego dziecka lub was samych nauka tańca Kraków to wbrew powszechnie panującej opinii inwestycja która na pewno się opłaca i nie należy do zbyt wygórowane. Koszt udziału w zajęciach jest bardzo zbliżony do udziału w zajęciach sportowych różnego rodzaju. Niemniej jednak nauka tańca Kraków zyskuje przewagę w porównaniu do innych form aktywności ze względu na możliwość dysponowania najlepszymi choreografami i tancerzami w kraju. Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych lub zapewnić swojemu dziecku możliwość uczenia się od najlepszych tancerzy w kraju Egurrola Dance Studio to doskonałe rozwiązanie. Wszystkich zainteresowanych Serdecznie zapraszamy do Galerii Kazimierz zlokalizowanej przy ulicy Podgórskiej 34 w Krakowie w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości warto skorzystać z możliwości kontaktu z jednym z pracowników który odpowie na wszelkie pojawiające się kwestie sporne.