Dominacja internetu nad wieloma innymi mediami nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Młode osoby, jak i te starsze korzystają z jego zasobów na bardzo wiele możliwych sposobów. dzięki rozwojowi technologii mamy dostęp do bardzo nowoczesnych rozwiązań. Mamy nowoczesne ekrany LCD, które dają bardzo dobre, realistyczne odczucia podczas korzystania z nich (np. telewizor, telefon czy choćby monitor komputera). Przez wszystkie lata nastąpił także rozwój animacji. Nie tylko bajkowej, ale także przeznaczonej do tworzenia licznych gier. Warto sobie przypomnieć to, jak wyglądały pierwsze twory. Wystarczy je porównać z tym, co mamy obecnie. Dodatkowo powstają różne konsole. Coraz nowsze technologie dają coraz więcej możliwości jakościowych producentom. W co grać na ps4?

W co grać na ps4?

Jest to bardzo dobre pytaniem. Rynek gier bowiem jest przepełniony wieloma różnymi tytułami. Pamiętajmy jednak, że sama kategoria gier, którą wybieramy lub po prostu, w którą lubimy grać z jakiegoś powodu, powoduje nieco zawężenie tego pola wyboru. Gier jest bardzo wiele na poszczególne odsłony sprzętu, zarówno na kinect, playstation, xbox czy też komputer. Pamiętajmy zatem, że poszczególny sprzęt ma także inne ceny gier.

Na playstatnion 4 możemy zdecydować się przykładowo na „Dark Souls”, „The Elder Scrolls V”, „Grand Thef Auto”, „The Last of Us”, „Bloodborne”.  Dobrą opcją mogą być również „Fallout 4”, „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, „Metal Gear Solid V”, „Uncharted 4: A Thief’s End”, „Overwatch”, „Final Fantasy XV”, „Fortnite”, „Horizon Zero Down”. Warto również zagrać w „Residen Evil VII: Biohazard”, „Fifa 18”, „Red Dead Redemption II”, „Spider-Man”, „God of War”, „Call of Duty: Black Ops”, „Assasin’s Creed: Odyssey”, „Fifa 19”, „Battlefield V”, „Hitman 2”, „Far Cry V”, „Shadow of the Tomb Rider”, „Hindgdom Hearts III”, „Resident Evil II”, „Metro Exodus” oraz wiele więcej tytułów. Są to tylko przykłady bardziej znanych i lubianych przez graczy serii.

Stare gry na ps4

w co grać na ps4Niektóre ze starszych gier zostały również odświeżone właśnie po to, aby ich jakość była lepsza. I można było w nie grać na tym modelu konsoli. Dzięki temu fani, którzy nie posiadają starszych konsol, a bardzo lubią daną serię, będą mogli w nią zagrać i cieszyć się z niej. Jest to bardzo dobry pomysł ze strony producentów i deweloperów.
Wymienione wyżej gry mają różne kategorie. Przykładowo „Dark Souls” oraz „Bloodborne” są typem bardzo trudnej gry, umieszczonej w mrocznym świecie. Gdzie gracz musi się zmagać z zabijaniem różnych potworów, odkrywaniem tajemnic oraz odpowiednim rozwojem postaci. Gry z serii fifa są przeznaczone dla tych osób, które interesują się piłką nożną. „Tomb Rider” jest grą z serii zręcznościowych, gdzie również ważną rolę odgrywa fabuła. Tak samo „Uncharted” jest grą zręcznościową. Tematycznie są do siebie podobne, bo dotyczą poszukiwania skarbów.

Kolejne propozycje gier na ps4

„Assassin” jest kolejną odsłoną serii, gdzie poznajemy nowego bohatera lub bohaterkę i musimy wypełniać zadania, walczyć z wrogami i rozwijać naszą postać. „Hitman” jest grą, gdzie wcielamy się w tajemniczą postać cichego, ale jakże bardzo skutecznego mordercy. „Hingdom Heats” oraz „Final Fantasy” to gry fantastyczne, robione nieco w stylu japońskiego anime. „Red Dead Redemption” jest to gra typu western. Kierujemy głównym bohaterem, którego umiejętności również rozwijamy. Wypełniamy także liczne zadania i zdobywamy pieniądze na rozwój naszej osady. Wiele z tych tytułów jest kultowymi grami, znanymi i niebywale oczekiwanymi przez graczy. Pamiętajmy także, że nie każda gra jest dostępna na akurat tę konsolę. Musimy zatem dobrze sprawdzać. Warto jest jednak posiadać nie tylko playstation 4, ale także jeszcze inne urządzenie. Szczególnie wtedy, gdy pojawia się na nią dużo gier, które akurat mogłyby trafić w nasze gusta.

Rozwój gier komputerowych

w co grać na ps4Dzięki rozwojowi technologii gry przybierają coraz bardziej realistyczny wygląd. Wręcz można powiedzieć, że czujemy się, jak gdybyśmy sami byli bohaterami danej gry. Pięknie odwzorowane kolory, niesamowicie zaprojektowane przez producentów lokacje, nowoczesne rozwiązania dotyczące rozgrywki, ciekawe pomysły i kultowe serie gier, które przyciągają fanów z całego świata. Dzięki temu wszystkiemu gracze dostają to, czego pragną i na co tak długo czekają. Jak wiadomo, same gry ważą przez to wszystko naprawdę dużo. I nie zawsze pomysły deweloperów w danym momencie mogą zostać w pełni zrealizowane, właśnie przez ograniczenia sprzętowe. Wszystko się jednak rozwija i jesteśmy na dobrej drodze, aby osiągnąć coraz lepsze rezultaty w kierunku zarówno technologicznego rozwoju, jak również animacji i produkcji coraz lepszych gier.

Posted in: Gry