Samsung Galaxy A5 pojawił się w sprzedaży około dwóch lat temu. Na jego premierę czekało z niecierpliwością wielu zwolenników poprzednich telefonów z linii A. Nowa wersja ma nie tylko nowoczesny desing, ale również polepszone parametry techniczne, dzięki czemu telefon jest szybszy w użytkowaniu oraz posiada lepszą jakość wyświetlacza i aparatu cyfrowego. Wraz z premierą nowego smartfona pojawiły się również etui na telefon Samsung A5 2017 z oferty Mobiwear.pl. Przedstawiamy rodzaje i podpowiadamy, które z nich wybrać dla naszego smartfona!

Silikonowe etui

Ten rodzaj pokrowców doskonale się sprawdza, ale również świetnie prezentuje. Moc wzorów, które możemy dostać na rynku sprawia, że doskonale dostosowujemy wygląd smartfona do swoich potrzeb i preferencji. Kolorowe nadruki poleca się wielbicielom nieprzeciętnych, wyszukanych grafik. Pokrowce wykonane są z wytrzymałego, silikonowego bumpera z gustownymi zdjęciami. Istnieje również możliwość nabycia pokrowca z własnym zdjęciem, dzięki czemu sprawimy, że jego użytkowanie stanie się bardziej wyrażające naszą własną osobowość.

Kabura z klapką

Tego typu zabezpieczenie to elegancki pokrowiec wykonany z grubej skóry, który stanowi pełne zabezpieczenie dla smartfona. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, którym zależy na eleganckim wyglądzie swojego smartfona. Etui na telefon Samsung A5 2017 z oferty Mobiwear.pl najczęściej wybierane jest przez klientów biznesowych. Przeznaczone są dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo smartfona, ale nie używają go bardzo dynamicznie. Przy ciągłym użytkowaniu klapka może nieco przeszkadzać przy każdorazowym otwieraniu jej.

Futerał książkowy

To kolejny rodzaj zamykanego pokrowca, którego struktura pozwala na osłonięcie ekranu smartfona. Zewnętrzna powierzchnia ma fakturę imitującą skórę, na której nie widać tłustych odcisków palców i plam. Najczęściej wewnątrz etui na telefon Samsung A5 2017 z oferty Mobiwear.pl znajduje się silikonowa osłonka z wycięciami na komponenty, zapewniająca dodatkową ochronę. Etui składa się w praktyczną podstawkę, która przydaje się podczas oglądania filmów i korzystania z aplikacji. Pokrowiec tego rodzaju to jeden z najlepiej prezentujących się modeli. Stanowi doskonałą ochronę w damskiej torebce.

Silikonowe etui z pewnością sprawdzi się w przypadku osób dynamicznych i tych, które długo i często użytkują telefonu, a także szybko z niego korzystają. To również doskonały pomysł na osób, które są indywidualnie wyrazić siebie za pomocą tego gadżetu. Pokrowce tego rodzaju pozwalają na wybór niezliczonej opcji różnorodnych wzorów. Etui z klapką to rozwiązanie dla osób, które chcą prezentować się elegancko i wyrafinowanie. Odpowiedni pokrowiec w dobrym stylu pozwoli na właściwą prezentację swojego telefonu.