Strona główna
Gry
Tutaj jesteś
Gry

Jakie gry na xbox one

Data publikacji 10 lutego 2019

Xbox one jest trzecią odsłoną konsol gier wideo. Został wyprodukowany przez firmę Microsoft. Konsola ta jest dostępna w trzynastu krajach. Jest ona następcą Xboxa 360. Rozwój technologiczny nie nastąpił od razu. Człowiek potrzebował czasu, aby dojść do tego, co obecnie obserwujemy na rynku. To jest zupełnie tak, jak w przypadku ognia czy koła. Człowiek nie od razu doszedł do wszystkiego. Jednak dzięki temu postępującemu rozwojowi, mamy dostęp do coraz nowszych rozwiązań, pomysłów. Producenci udoskonalają coraz bardziej swoje produkty tak, aby były w stanie sprostać nie tylko konkurencji, ale także oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów. Same gry mogą być dostępne na telefonie, tablecie, komputerze, nintendo, playstation czy właśnie xboxie. Wszystko zależy od tego, co wybierze w danej chwili konsument i przede wszystkim jakie gry go interesują. Nie na każdy model bowiem są dostępne wszystkie możliwe gry. Stąd też bardzo często gracze nie posiadają tylko jednej konsoli, a kilka. Jakie gry na xbox one?

Jakie gry na xbox one?

jakie gry na xbox oneWarto wymienić przede wszystkim: „Minecraft”, „Red Dead Redemption”, „Call of Duty: Black Ops”, „The Elder Scrolls V:Skyrim”, „Grand Thef Auto V”, :The sims 4″, „Fallout 4”, „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, „Overwatch”, „Forza Horizon 3”, „Battlefield”, „Fortnite”, „Residen Evil VII: Biohazard”, „Destiny 2”, „Fifa 18”, „Red Dead Redemption II”, „Battlefield V”, „Call of Duty: Black Ops 4”, „Assassin’s Creed: Odyssey”, „”Fifa 19”, „Far Cry 5”, „Hitman 2”, „Dragon Ball FighterZ”, „Shadow of the Tomb Rider”, „Kingdom hearts II”, „Residen Evil II”, „Metro Exodus”, „Assasin’s Creed: black Flag” i inne. Same gry mają bardzo różną tematykę, stąd też zdecydowanie będą trafiać do różnego grona odbiorców. Warto zatem przyjrzeć się ich kategoriom. Ci, którzy interesują się grami hobbystycznie, z pewnością znają większość, jak nie wszystkie z tych tytułów. Są jednak osoby, które mogą dopiero rozpoczynać swoją podróż po świecie gier i niekoniecznie wiedzą o czym jest dany tytuł.

Gry FPS na xbox one

Jeśli chcemy się przenieść do świata bohaterów w trybie FPS, będziemy mogli stąd wybrać kilka tytułów. Pamiętajmy jednak, że to nie wszystkie wymagania, jakie może mieć gracz. Te osoby, które interesują się piłką nożną, zdecydowanie wybiorą gry z serii „Fifa”. Odkrywanie tajemnic oraz gra zręcznościowa to nic innego jak „Tom Rider”, która jest już kultową serią. Strzelanie i zabijanie wrogów to, np. „Call of Duty”. Jeśli chcemy stworzyć własnoręcznie symulację świata i kierować życiem innych, wybierzemy „The sims”. Gra przedstawiona w świecie typu western to „Red Dead Redemption”, gdzie wcielamy się w postacie osób nie żyjących zgodnie z prawem. Jeśli szukamy mrocznego klimatu wybierzemy „Residen evil”, a w celu przeniesienia się do świata fantasy „Kingdom hearts”. Kultową grą jest również „Wiedźmin”, gdzie dostajemy możliwość kierowania Geraltem, rozwiązywania zadań, zabijania potworów, ale przede wszystkim niesamowity klimat, ciekawe wciągające wyzwania oraz piękny otwarty świat. Decydując się na „Hitmana” zostaniemy cichymi mordercami.

Gry komputerowe – nowe możliwości

jakie gry na xbox oneNowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają nam wczuć się w sytuację głównego bohatera, to kim jest, czym się zajmuje. Przeżywamy razem z nim przygody, odkrywamy tajemnice, dążymy do jakiegoś celu. Dzięki nowym silnikom, które są coraz lepsze i umieszczane w konsolach, mamy możliwość oglądać naprawdę lokacje w pięknych realistycznych odsłonach. Bardzo często mogą one nam zapierać dech w piersiach. To wszystko człowiek był w stanie osiągnąć zaledwie w ciągu kilku lat, od wydania gier na pierwsze konsole. Pamiętajmy jednak, że producenci nadal zmagają się podczas produkcji gier z licznymi ograniczeniami konsol. Jednak z pewnością z biegiem czasu zostaną one rozwiązane i będziemy mogli dostawać coraz lepsze tytuły. Chociaż już teraz prezentują się one naprawdę niesamowicie dla ludzkiego oka, a sama rozgrywka sprawia graczom niebywale wielką przyjemność. W końcu na niektóre tytuły trzeba czekać po kilka lat. Jednak oczekiwanie przeważnie zostaje nam wynagrodzone właśnie wyglądem gry, nowoczesnymi technikami rozgrywki czy choćby samą historią, którą przeżywamy z głównym bohaterem.

Niszczenie dokumentów

DMasters

Nasi redaktorzy na blogu DialnetMasters to grupa entuzjastów nowych technologii, których pasją są komputery i internet. Nasz zespół skupia się na przekazywaniu tej pasji naszym czytelnikom poprzez różnorodne felietony, recenzje sprzętu komputerowego oraz praktyczne poradniki. Dzięki naszym artykułom, czytelnicy mogą poznać najnowsze trendy w świecie technologicznym, zdobyć cenne informacje o sprzęcie komputerowym oraz odkryć możliwości rozrywkowe, jakie oferują nowoczesne komputery. Naszym celem jest dostarczanie treści, które nie tylko informują, ale także inspirują i pomagają czytelnikom w pełnym wykorzystaniu potencjału nowych technologii.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?