Strona główna
Elektronika
Tutaj jesteś
Elektronika

Jakie etui dla Huawei P30?

Data publikacji 14 sierpnia 2019

Jeśli nie chcesz zbyt szybko porysować swojego nowego smartfona, zakup dopasowanego etui będzie najskuteczniejszą formą jego ochrony. W sprzedaży znajdziesz wiele wersji pokrowców dedykowanych różnym modelom i markom telefonów. Oczywiście możesz zdecydować się na zakup uniwersalnego pokrowca, ale w przypadku droższego sprzętu lepiej zainwestować w jego dopasowaną wersję. Nowe etui na Huawei P30 to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych, więc nie warto być przesadnie oszczędnym.

Trzy podstawowe typy pokrowców na telefony

Najpopularniejsze modele pokrowców na telefony to pokrowce typu nakładka, które osłaniają jedynie tylną część i boki urządzenia, pokrowce typu książeczkowego, które zabezpieczają również ekran telefonu oraz tzw. pokrowce pancerne, które gwarantują najwyższy poziom amortyzacji, chronią przed konsekwencjami silniejszych uderzeń telefonem o twarde powierzchnie (mniejsze ryzyko uszkodzenia telefonu, gdy ten przez przypadek wyślizgnie się z dłoni).

Jakie etui dla Huawei P30?

Jeśli szukasz pokrowca dopasowanego do nowego telefonu marki Huawei, zastanów się nad właściwościami każdego z wymienionych wcześniej typów etui na Huawei P30. Najprostsze wersje pokrowców, czyli klasyczne nakładki na obudowę telefonu, to najtańszy i najmniej ingerujący w wygląd urządzenia sposób na zabezpieczenie go przed przypadkowym zabrudzeniem czy porysowaniem. Oczywiście, jeśli wybierzesz etui z kolorowym nadrukiem, to wygląd telefonu w znaczący sposób się zmieni, ale gdy wybierzesz smukłe, poliwęglanowe etui do Huawei P30, wygląd urządzenia pozostanie praktycznie bez zmian. Wybierając takie etui, trzeba jednak pamiętać, że nie chroni ono wyświetlacza. Musisz zatem zainwestować również w szkło hartowane na ekran. Pokrowiec książeczkowy, najczęściej skórzany (skóra naturalna lub ekologiczna), w znaczący sposób ingeruje w wygląd telefonu (zasłania całą jego powierzchnię), ale zapewnia mu doskonałą ochronę przed ryzykiem zabrudzenia, zawilgocenia czy porysowania. Taki pokrowiec to dobry wybór dla kobiet, które telefon noszą luzem w torebce. Wybór pancernego etui na Huawei P30 polecany jest przede wszystkim tym osobom, które zabierają telefon w teren. Solidna ochrona, jaką gwarantuje pokrowiec pancerny to mniejsza szansa na zniszczenie telefonu, gdy uderzymy nim o twardy przedmiot lub gdy wyślizgnie się nam on z dłoni i upadnie na ziemię.

Jeżeli wybierzesz właściwy model etui do Huawei P30, ryzyko przypadkowego zniszczenia lub uszkodzenia telefonu będzie mniejsze. Pamiętaj, że pokrowiec kosztuje niewiele w stosunku do tego, ile może kosztować wymiana stłuczonego wyświetlacza lub uszkodzonego podzespołu wewnętrznego.

moc aplikacji natywnych

DMasters

Nasi redaktorzy na blogu DialnetMasters to grupa entuzjastów nowych technologii, których pasją są komputery i internet. Nasz zespół skupia się na przekazywaniu tej pasji naszym czytelnikom poprzez różnorodne felietony, recenzje sprzętu komputerowego oraz praktyczne poradniki. Dzięki naszym artykułom, czytelnicy mogą poznać najnowsze trendy w świecie technologicznym, zdobyć cenne informacje o sprzęcie komputerowym oraz odkryć możliwości rozrywkowe, jakie oferują nowoczesne komputery. Naszym celem jest dostarczanie treści, które nie tylko informują, ale także inspirują i pomagają czytelnikom w pełnym wykorzystaniu potencjału nowych technologii.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?