Strona główna
Hobby
Tutaj jesteś
Hobby Książki Ojca Witko

Książki Ojca Witko

Data publikacji 7 października 2021

Książki chrześcijańskie nie od dziś są cenione na rynku. Pozwalają jeszcze bardziej zagłębić się w naszą wiarę, zyskując spokój ducha i pocieszenie w trudnych chwilach. Na uwagę zasługują propozycje Ojca Witko, który stworzył ciekawe opowieści. Czym cechują się jego książki? Kim był Ojciec Józef Witko?

Ojciec Józef Witko

Ojciec Józef Witko OFM jest franciszkaninem, kaznodzieją i uczestnikiem charyzmatycznego ruchu. Od wielu lat prowadzi Msze święte w intencji osób chorych, prosząc o uzdrowienie i duchowe uwolnienie. Co ciekawe, w tych Mszach każdego roku uczestniczy aż kilkadziesiąt tysięcy osób. Nie należy zapominać o tym, że Ojciec Witko jest autorem wielu książek, które szybko podbiły rynek wydawniczy. 

Naoczni świadkowie, którzy mają kontakt z duchownym, wskazują, że podczas błogosławieństwa ludzie mdleją poprzez „dotknięcie przez Boga”. Ojciec Józef twierdzi, że to jedynie głoszenie Słowa Bożego, a nie czynienie cudów. Młodość franciszkanina wiązała się z prywatnym liceum Ojców Franciszkanów w Wieliczce. Święcenia kapłańskie przyjął on w 1994 roku i bardzo szybko po tym czasie zacząć prowadzić Msze święte w intencji chorych. 

Książki Ojca Witko

Kaznodzieja w wywiadzie wyznał, że historia związana z uzdrawianiem rozpoczęła się już na początku kapłańskiej posługi. W tamtym czasie jakaś kobieta poprosiła go o modlitwę nad synkiem, który ma poważną wadę serca. Dziecko miało w sercu sporą dziurę, przez co czekała je operacja. Po modlitwie Józefa okazało się, że otwór znacząco zmalał, a operacja nie jest konieczna. Okazało się też, że po kolejnej modlitwie dziura całkowicie zniknęła, na co lekarze nie potrafili znaleźć wytłumaczenia. 

Franciszkanin napisał wiele książek, wśród których warto wyróżnić:

  • Oto uzdrowię Ciebie,
  • Uzdrawiająca moc Ducha Świętego,
  • Jezusie, Synu Dawida,,
  • Ulituj się nade mną,
  • Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku,
  • W miłości nie ma lęku,
  • Dotyk Boga,
  • Siedem słów Maryi i wiele innych. 

Z pewnością osoby wierzące znajdą w tych propozycjach coś dla siebie. Gdzie można kupić książki Ojca Witko? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z internetowych księgarni, które w dzisiejszych czasach szturmem podbijają rynek. Bez wychodzenia z domu zamówimy taką książkę, jaka pozwoli nam poznać twórczość duchownego i być jeszcze bliżej Boga. To wygodne zakupy, które pozwalają zaoszczędzić czas i koszty. Łatwe zamówienie z pewnością jest cenne dla każdego klienta. 

Ojciec Witko to znana osoba, która szerzy swoją wiarę już od wielu lat i dzieli się własnymi doświadczeniami. 

moc aplikacji natywnych

DMasters

Nasi redaktorzy na blogu DialnetMasters to grupa entuzjastów nowych technologii, których pasją są komputery i internet. Nasz zespół skupia się na przekazywaniu tej pasji naszym czytelnikom poprzez różnorodne felietony, recenzje sprzętu komputerowego oraz praktyczne poradniki. Dzięki naszym artykułom, czytelnicy mogą poznać najnowsze trendy w świecie technologicznym, zdobyć cenne informacje o sprzęcie komputerowym oraz odkryć możliwości rozrywkowe, jakie oferują nowoczesne komputery. Naszym celem jest dostarczanie treści, które nie tylko informują, ale także inspirują i pomagają czytelnikom w pełnym wykorzystaniu potencjału nowych technologii.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?