dialnet masters

Zostań mistrzem internetu!

Ogólnopolska olimpiada wiedzy o Internecie DialNet Masters dla uczniów gimnazjalistów i szkół ponadgimnazjalnych

Zapisy on-line »

Nie przegap szansy na twórczą rywalizację. Zgłoś udział. Atrakcyjne nagrody czekają.

Nagrody?!

DIALOG telecom

Menu

Zaloguj się

Zarejestrowanych drużyn 2941

Zarejestrowanych kibiców 635

Eliminacje i zapisy

Eliminacje wewnątrzszkolne i zapisy internetowe
(od 21 stycznia do 27 lutego 2008)

Olimpiada rozpoczęła się w styczniu 2008. Do 15000 szkół w całej Polsce rozesłaliśmy kolorowe tuby pocztowe z plakatami i specjalną gazetą Mastersów.

Moment zaangażowania się w rozgrywki poszczególnych szkół był uzależniony od terminu ferii zimowych, we wszystkich województwach zapewniliśmy nauczycielom odpowiednia ilość czasu na zapoznanie się z zasadami turnieju, przeprowadzenie eliminacji i dokonanie zapisów.

Po uzyskaniu informacji o możliwości wzięcia udziału w Olimpiadzie zainteresowani nauczyciele przeprowadzili wewnątrzszkolne eliminacje w dowolnej formie na terenie swojej szkoły.

Organizatorzy udostępnili na portalu internetowym w dziale „Pokój Nauczycielski” jedynie niezobowiązujące informacje pomocnicze dla nauczycieli zawierające przykładowe testy oraz porady dydaktyczne i organizacyjne.

Do ostatniego dnia zapisów - 27 lutego 2008 - nauczyciele zgłosili na portalu dialnetmasters.pl drużyny, które wygrały wewnątrzszkolne eliminacje. Do udziału w rozgrywkach zapisano 2942 drużyny. W eliminacjach wewnątrzszkolnych brało udział prawie 35000 osób

 

Organizacje partnerskie

Patroni medialni